O mnie

Kim jestem?

Hubert Jankowski

Jestem fizjoterapeutą, absolwentem Akademii Wychowania Fizycznego na Wydziale Fizjoterapii w Poznaniu. Zajmuję się głównie leczeniem schorzeń kręgosłupa i stawów obwodowych. Swoją przygodę z fizjoterapią rozpocząłem w placówce NFZ. Od zawsze sport był blisko mnie, dlatego po półtorej roku postanowiłem zacząć pracę w Szkole Mistrzostwa Sportowego w Płocku, gdzie pomagałem młodym adeptom piłki ręcznej w powrocie na boisko. Po roku przyjąłem posadę w klubie sportowym SPR Wisła Płock, która gra w najwyższej klasie sportowej. Lata doświadczenia pozwalają mi na dopasowanie techniki indywidualnie do każdego klienta. Właśnie to pozwala mi osiągać najlepsze rezultaty.

Poznaj nasz gabinet

FIZJOTERAPIK

Po dwóch latach pracy w SPR Wisła Płock otworzyłem własny gabinet, gdzie staram się szybko i skutecznie pomagać pacjentom w dolegliwościach bólowych oraz ich powrocie do pracy oraz hobby.

Pełna wiedza

Od zawsze uwielbiałem pomagać ludziom. Nie bez przyczyny zdecydowałem się zostać fizjoterapeutą. Przez lata swojej edukacji pozyskałem wiedzę niezbędną do tego, aby pomóc Ci pozbyć się uciążliwych bólów i wrócić do pełnej sprawności.

Doświadczenie

Doświadczenie zdobywałem latami. Uważam, że w fizjoterapii najważniejszym kryterium zawsze jest zadowolenie klienta i rozwiązanie jego problemów. Po to właśnie ciągle się edukuję – żeby rozwiązywać Twoje problemy najlepiej jak to tylko możliwe.

Dopasowanie do Ciebie

Od początku mojej działalności uważam, że najważniejsze jest wysłuchanie klienta. Właśnie dlatego na pierwszej wizycie przeprowadzę z Tobą szczegółowy wywiad i zapoznam się z Twoją dokumentacją medyczną. Wszystko to po to, aby dobrać jak najlepszą terapię.

Poznaj mnie

Fizjoterapeuta, któremu możesz zaufać

W swojej praktyce zawodowej głównie pracuję technikami koncepcji pięciu układów regulacyjnych według dr Składowskiego (FRSc). W początkach swojej kariery sportowej doznałem wielu urazów, dlatego wiem, jak ważna jest specjalistyczna opieka. To właśnie pasja do fizjoterapii i pomocy drugiej osobie napędza mnie do dalszego rozwoju i uczestniczenia w kolejnych szkoleniach.

Uczestniczyłem w licznych szkoleniach i kursach takich jak:

Masaż tkanek głębokich

Terapia manualna

Pinoterapia

Kinesiotaping

Dry-needling

Wiesz już, że warto

Umów się na wizytę